ROLETY DEN A NOC

Převratnou novinkou na trhu jsou dvojité rolety. Můžete je objevit například pod názvy roleto-žaluzie, duo rolety, rolety zebra, rolety den a noc a podobně.

Rolety den a noc
Rolety den a noc
Rolety den a noc

Rolety den a noc v sobě snoubí funkčnost žaluzií, eleganci rolet a vzdušnost záclon.

Rolety den a noc

Látka duo rolety je vytvořena z pravidelně se střídajících průhledných a neprůhledných vodorovných pruhů. Samotná roleta den a noc se pak skládá ze dvou pásů této látky za sebou, přičemž přední vrstva se vůči té zadní může posunovat. Tím dochází k optickému prolínání průhledných a neprůhledných pruhů. Podle toho, jak k sobě přední a zadní pás rolety nastavíte, regulujete množství světla pronikajícího do místnosti.

Rolety den a noc

Rolety den a noc bývají většinou vybaveny řetízkovým ovládáním, mohou však mít také motorové ovládání. Můžete si rovněž zvolit variantu s hliníkovou kazetou nebo bez kazety, přičemž kazety se standardně vyrábějí v bílé nebo šedé barvě.

Rolety den a noc

Rolety den a noc v poslední době zaznamenávají obrovský boom. Na trh se rychle dostává množství nejrůznějších výrobků, které se od sebe liší především kvalitou a výběrem variant. Při výběru těchto rolet zohledněte především kvalitu látky a typ uchycení.

Rolety den a noc
Rolety den a noc

Důležitým kritériem při výběru pak může být také velikost rolety den a noc. Ačkoliv se to nezdá, výroba těchto rolet je poměrně náročná a různé typy proto bývají omezeny rozměry. Některé typy rolet den a noc tak lze dostat pouze do šíře 150 cm, ty největší rolety den a noc pak mohou mít šířku až do tří metrů.

Rolety den a noc

zpět nahoru


© 2011 MARF reklamní agentura & grafické studio