LAMELOVÉ PŘEDOKENÍ ROLETY NA STŘEŠNÍ OKNA VELUX

Lamelové předokenní rolety na střešní okna Velux nabízejí dokonalou ochranu před přehříváním Vašeho podkrovního interiéru v horkých letních dnech a současně brání úniku tepla v zimě.

Předokenní rolety Velux pomáhají zlepšit tepelně-izolační vlastnosti střešních oken jak v letním, tak i v zimním období. V létě dokáží zachytit až 95 procent tepla ze slunečních paprsků a výborně tak ochraňují interiér před přehříváním. V zimě pak zabraňují úniku tepla ven z místnosti až o 15 procent.

Kromě těchto tepelně-izolačních vlastností předokenní rolety rovněž výborně regulují množství denního světla přicházejícího do místnosti až do úplného zatemnění a zároveň chrání okno před nevítanými pohledy zvenčí. Mimoto také až o 3 decibely tlumí venkovní hluk z deště a krupobití. Předokenní rolety rovněž chrání Vaše střešní okno před poškozením.

Lamelové předokenní rolety na střešní okna velux

Předokenní rolety na střešní okna Velux jsou tvořeny pevným hliníkovým rámem a zdvojenými lamelami, které jsou vyplněny polyuretanovou pěnou. Pro dokonalou izolaci jsou spoje mezi lamelami zatěsněny gumou.

Předokenní rolety Velux je možné kombinovat s kterýmkoliv typem interiérového stínění. Na střešní okna je možné tyto rolety nainstalovat i dodatečně.

K předokenním roletám Velux je možné přidat rovněž fixační vzpěry, které umožňují otevření okna ve třech různých polohách i v případě, že je roleta stažená. Ve Vašem interiéru díky tomu budete mít vždy dostatek světla a čerstvého vzduchu.

Tyto rolety mohou mít buď manuální ovládání, nebo dálkové ovládání na elektrický či solární pohon.

Předokenní rolety Velux získaly za svůj elegantní design prestižní ocenění Red Dot Award.

Montáž předokenních rolet Velux Vám provedou naši certifikovaní pracovníci

Firma Petroš interier je držitelem osvědčení „Certifikovaná montážní firma Velux" pro prodej a montáž žaluzií a rolet a pro provádění základní údržby na střešních oknech.

Pro získání tohoto certifikátu prošli naši odborní pracovníci náročnými kurzy a školeními na montáže rolet, žaluzií, sítí proti hmyzu a ostatních doplňků Velux.

Pro Vás to znamená záruku maximální možné kvality a odbornosti prací, které Vám poskytneme.

Lamelové předokenní rolety na střešní okna velux

zpět nahoru


© 2011 MARF reklamní agentura & grafické studio