PŘEDOKENÍ ROLETY SUNSTOP

Největší devízou venkovních rolet SunStop je to, že jsou vyrobeny ze speciální exteriérové screenové látky, která umí Váš interiér ochránit před přílišným teplem od slunce, příjemně zastíní, ale zároveň zůstává částečně průhledná.

Předokenní rolety sunstop
Předokenní rolety sunstop
Předokenní rolety sunstop

Rolety SunStop ze speciální tkaniny jsou určeny pro venkovní použití. Instalují se zvenčí do okenních rámů. Hlavním účelem těchto rolet je ochrana interiéru před tepelným slunečním zářením a ztlumení ostrého slunečního světla na optimální míru.

Předokenní rolety sunstop
Předokenní rolety sunstop

Předokenní rolety SunStop mohou mít manuální ovládání (typy Na ruční ovládání + Na střešní okna), mohou však být vybaveny také motorovým ovládáním (typ Energy), anebo mohou mít motorové ovládání se solárním napájením (typ Green energy).

Látka na předokenní rolety SunStop

Rolety SunStop jsou vyrobeny ze speciální exteriérové tkaniny Soltis. Tato tkanina se vyrábí v celé řadě barev a odstínů. Látka je určena pro venkovní použití, čemuž také odpovídá technologie výroby.

Předokenní rolety sunstop

Základní osnova z polyesterového vlákna je po utkání fixována a rovnoměrně napínána speciální technologií Precontraint (předpínání v obou směrech) tak, aby bylo dosaženo maximální tvarové stability v podélném i příčném směru. Takto zpracovaná látka rolety je pevná, nemění tvar ani při změnách teploty.

Poté je tkanina opatřena ochrannou vrstvou PVC, která zaručuje stoprocentní odolnost a dlouhou životnost rolety i v náročných venkovních podmínkách.

Předokenní rolety sunstop

Zajímavou vlastností látky Soltis je to, že díky jemné a husté perforaci zůstává částečně průhledná. Tato látka tak zadrží až 90 procent tepelného záření, ale zároveň umožňuje přirozený vizuální kontakt uživatelů s venkovním prostředím.

Předokenní rolety sunstop

Vzhled předokenní rolety SunStop

Předokenní rolety SunStop se skládají z hliníkové toče o průměru 38 milimetrů, na které je upevněna a natočena speciální exteriérová tkanina Soltis. Toč s tkaninou je uschována v hliníkové kazetě, která chrání výrobek před nepřízní počasí a významně tak prodlužuje životnost rolety. Kromě toho také tato kazeta přispívá k elegantnímu vzhledu celé rolety.

Předokenní rolety sunstop

Hlavní výhody rolety SunStop

 • Rolety Sunstop ochraňují interiér před slunečním teplem.
 • Vytvářejí v místnosti optimální světelné podmínky.
 • Rolety SunStop jsou částečně průhledné.
 • Ve srovnání s podobnými výrobky jsou k dostání za velmi příznivé ceny.
 • Rolety SunStop mají příjemný moderní design.
 • Roletu chrání hliníková kazeta.
 • Rolety SunStop jsou spolehlivé, jednoduché na obsluhu a mají dlouhou životnost.
 • Rolety SunStop jsou k dostání v mnoha barvách a odstínech.
 • Kazeta a ostatní hliníkové komponenty rolety jsou standardně k dostání v bílé či šedé barvě, ale na přání je možné je nalakovat do libovolného odstínu.
Předokenní rolety sunstop

Z jakých typů si rolety SunStop můžete vybírat?

 • Rolety SunStop s ručním ovládáním

Tyto rolety mají manuální pružinové ovládání, kdy se po stažení rolety spodní profil uchytí do fixačních háčků.

Hliníková toč rolety má průměr 38 mm a je opatřena silnou pružinou, díky které je roleta dokonale napnutá a odolá i silnému větru.

Roleta je vyrobena ze speciální tkaniny Soltis. Toč s tkaninou je uschována v elegantní hliníkové kazetě, která chrání látku a dodává roletě luxusní vzhled.

Předokenní rolety sunstop
 • Rolety SunStop na střešní okna

Rolety SunStop na střešní okna mají manuální ovládání s pružinou, s aretací spodního profilu v háčcích. Roleta se montuje na konstrukci střešního okna.

Předokenní rolety sunstop
 • Rolety SunStop energy

Rolety SunStop energy jsou vybaveny motorem 230 V, s bočním vedením lanky a s ovládáním tlačítky nebo dálkovým ovladačem. Tyto rolety se mohou ovládat buď tlačítkovým spínačem, nebo dálkovým ovladačem. K roletě SunStop energy je možné doplnit časový spínač nebo sluneční a větrné čidlo.

 • Rolety SunStop green energy

Rolety SunStop green energy vybaveny motorem 12 V, s napájením solárním článkem a s ovládáním dálkovým ovladačem. Na přední straně roletové kazety se nachází solární panel, který ve spojení s integrovanou baterií dodává energii pro 12V motor. Rolety SunStop green energy se ovládají dálkovým ovladačem. Tyto rolety je možné vybavit také časovým spínačem nebo slunečním čidlem v bezdrátovém provedení.

Předokenní rolety sunstop

zpět nahoru


© 2011 MARF reklamní agentura & grafické studio