ŘÍMSKÉ ROLETY INSIDE

Velmi originální a luxusní jsou římské rolety Inside. Výjimečné jsou svým vzhledem, kvalitou, precizním zpracováním i promyšlenými technickými detaily. Luxusní římské rolety Inside splní i Vaše nejnáročnější požadavky na design a osobitost.

Římské rolety inside

Látky pro římské rolety Inside

Kolekce Inside nabízí široký výběr kvalitních látek, vzorů a barev. Je možné vybírat z transparentních, těžších i zatemňujících látek. K dispozici jsou jednobarevné i vzorované varianty. Tyto látky jsou speciálně vyvinuty pro římské rolety Inside, díky tomu garantují absolutní exkluzivitu.

Římské rolety inside

Zajímavý je nápad zkombinovat na jednom okně transparentní a zatemňující římské rolety Inside. Během dne tak můžete variabilně regulovat množství světla v místnosti průsvitnými roletami a večer pak Vaše soukromí ochrání proti pohledům zvenčí zatemňující rolety.

Díky nadčasovému designu se římské rolety Inside hodí do tradičního i moderního interiéru. V kombinaci se závěsy mohou vytvořit praktický celek a zajímavý dekorační prvek Vašeho domova.

Římské rolety inside

Římské rolety Inside se hodí i do velkých a atypických oken

Vyspělá technologie navíjecích systémů umožňuje použití římské rolety Inside také na šikmá okna. V tomto případě mohou být římské rolety vytaženy vždy do nejnižšího bodu šikminy.

Římské rolety Inside mohou být vyrobeny i v extrémních rozměrech. Základní škála těchto římských rolet je možná až do šířky 420 centimetrů a výšky 590 centimetrů.

Římské rolety inside

Zajímavé detaily u římských rolet Inside

U římských rolet Inside je dbáno na detaily, proto Inside neváhá dávat na systém desetiletou záruku.

Samoregulovací patentované pružinky na konci laminátových výztuží zajišťují neustálé vypnutí látky na jejích okrajích a garantují tak perfektní vzhled římské rolety. Látka má na okrajích vždy optimální tenzi.

Římské rolety inside

Navíjecí šňůrky a řetízky k římským roletám Inside si můžete vybrat z celé barevné škály.

Poslední sklad chrání římskou roletu před vyblednutím od slunce.

Římské rolety inside

Otvory pro vyjmutí laminátových výztuží jsou vyráběny pomocí speciální patentované ultrazvukové a svařovací techniky. Díky této technologii výztuže velmi snadno vyjmete a látku vyperete.

Krajní švy římské rolety jsou ve většině případů šity neviditelným - ztraceným stehem, který na okrajích není vidět. Okraje rolety zůstávají hladké a nepokrčené.

Římské rolety inside

Motorové ovládání pro římské rolety Inside

Pro snadné užívání si můžete zvolit římské rolety Inside s motorovým ovládáním na 230 V nebo a 24 V. Vybrat si můžete mezi normálním motorem ovládaným vypínačem, motorem na dálkové ovládání nebo motorem, který je napojen na Váš centrální ovladač. Všechny komponenty pro motorizaci mají standardně pětiletou záruku.

Pro římské rolety Inside si můžete vybrat také extrémně jednoduchý bateriový systém Inside. Dálkovým ovladačem můžete ovládat všechny rolety rychle a snadno. Bateriový systém je uložen v profilu, který je k dispozici v bílé barvě. Výměna baterie je velmi jednoduchá. S tímto jednoduchým, ale pokročilým systémem se vyhnete složité elektroinstalaci a získáte novou užitnou hodnotu.

Další výhody římských rolet Inside

Tunýlky pro výztuže římských rolet Inside jsou vyráběny plně automaticky, což zaručuje, že jsou absolutně rovné. Jestliže se vyrábějí dvě rolety, které mají viset vedle sebe, jsou tunýlky vyráběny současně, a díky tomu na sebe dokonale navazují.

Římské rolety inside

Na spodní straně římské rolety Inside jsou umístěny stavitelné kroužky pro snadnou výměnu nebo odejmutí látky. Polykarbonátové vodící kroužky pro římské rolety Inside jsou transparentní a velmi malé, díky čemuž jsou velmi nenápadné. Výztuže pro tyto římské rolety jsou vyrobeny z laminátu, který neztrácí tvar ani pružnost.

Římské rolety inside

Navíjecí šňůrky pro římské rolety barevně ladí s použitými látkami. Rovněž profily pro tyto římské rolety jsou vyráběny v různých barvách.

Lemy římské rolety Inside mají standardně šířku 3 cm, což zaručuje perfektní vzhled rolety. Je ovšem možné zvolit i užší lem.

Římské rolety Inside jsou upevněny pomocí univerzálních stěnových a stropních konzol se snadnou montáží. Spolehlivý chod římské rolety zaručuje prodlužující se hřídel - takzvaný Finesse a Maxi systém.

Římské rolety inside

zpět nahoru


© 2011 MARF reklamní agentura & grafické studio