LÁTKOVÉ ROLETY VELUX

Firma Petroš interiér je Certifikovaná montážní firma pro prodej a montáž rolet a žaluzií Velux. Toto osvědčení získají pouze ty firmy, jejichž pracovníci úspěšně projdou důkladným a náročným školením. Pro Vás to znamená jistotu, že montážní práce u Vás provedeme perfektně a v nejvyšší možné kvalitě.

Rolety a žaluzie Velux jsou navrženy tak, aby splnily požadavky na regulaci světla a tepla ve Vašem podkrovním bydlení. Komplexní sortiment rolet a žaluzií Velux Vám nabízí možnost toho nejvhodnějšího řešení, ať už požadujete úplné zatemnění v ložnici, funkční stínění v kuchyni nebo zabránění přehřívání obývacího pokoje.

Všechny rolety a žaluzie Velux jsou vybaveny unikátním systémem Pick&Click! umožňujícím snadnou montáž a dokonalý soulad se střešními okny Velux. Střešní okna Velux jsou totiž už předem vybavena zabudovanými úchyty, na které se pak rolety a žaluzie Velux snadno namontují.

Zcela zatemňující rolety Velux

Zcela zatemňující rolety Velux zachytí i nejintenzivnější světlo a dokonale místnost zatemní. Tyto rolety jsou vhodným řešením především do ložnic a dětských pokojů, kam nevpustí sluneční paprsky, i když je právě slunečný letní den.

Zatemňující rolety Velux jsou nyní zdokonaleny novým zeštíhleným designem bočních lišt a horní krycí lišty. Tkanina rolety je v tomto případě pevně napnutá mezi bočními vodícími lištami. Na okně je možné roletu nastavit v jakékoliv pozici.

Optimálního tepelného komfortu v místnosti nejlépe dosáhnete kombinací zcela zatemňující rolety s venkovní markýzou nebo s předokenní roletou.

Zcela zatemňující rolety Velux mohou mít buď manuální ovládání, nebo dálkové ovládání na elektrický či solární pohon.

Látkové rolety Velux
  • Nová kolekce zatemňujících rolet Velux od světového designéra Karima Rashida

Pro střešní okna Velux nyní nabízíme také novou kolekci zatemňujících rolet z dílny světově známého a uznávaného designéra Karima Rashida, který vytvořil pro Velux osm nových vzorů, jež přinášejí inspirativní a moderní styl Vašemu interiéru.

Karim Rashid je mnohostranným designérem, který působí v oblasti architektury, produktového designu, interiérových dekorací, designu hi-tech produktů a luxusního zboží. Jeho práce jsou vystavovány v mnoha galeriích světa a získaly mezinárodní ocenění. „Vnímejte roletu nejen z pohledu její funkce, ale také jako součást designu vašeho interiéru,“ říká o roletách Karim Rashid.

Látkové rolety Velux
Látkové rolety Velux

Zastiňovací rolety Velux

Zastiňovací rolety do střešních oken Velux jsou vyrobeny ze stálobarevné tkaniny dobře odolávající nečistotám. Tyto rolety se dodávají v celé škále barev a vzorů.

Zastiňovací rolety Velux jsou vybaveny bočními vodícími lištami, které umožňují nastavení rolety na okně v libovolné pozici. Vodící lišty jsou u tohoto typu rolety v hliníkovém nebo bílém provedení.

Zastiňovací rolety do střešních oken Velux mohou být opatřeny ručním nebo dálkovým ovládáním na elektrický či solární pohon. Ekonomická varianta s háčky pak umožňuje nastavení rolety ve třech polohách.

Optimálního tepelného komfortu v místnosti nejlépe dosáhnete kombinací zastiňující rolety Velux s venkovní markýzou nebo s předokenní roletou.

Látkové rolety Velux

Plisované rolety Velux

Světlo, které prochází plisovanou roletou, vytváří v podkroví příjemnou atmosféru.

Okraje plisované rolety do střešních oken Velux se pohybují v tenkých vodících lištách v hliníkovém nebo bílém provedení, díky kterým se tyto rolety velmi snadno ovládají. Horní i spodní ovládací lištu této rolety je možné na okně nastavit v jakékoliv pozici, třeba i uprostřed okna. Plisované rolety Velux mohou mít ruční nebo dálkové ovládání na elektrický pohon.

Dvojitě plisované rolety Velux

Nyní nabízíme také novinku, kterou jsou dvojitě plisované rolety do střešních oken Velux.

Roletu je možné ovládat horní i spodní ovládací lištou a nastavit ji v libovolné pozici, například i uprostřed okna. Tento typ rolety se dodává pouze s manuálním ovládáním.

Látkové rolety Velux

Kombinovaná roleta Velux - zatemňující + plisovaná

Kombinace zcela zatemňující rolety a plisované rolety v jednom rámu umožňuje dosáhnout v místnosti úplného zatemnění, ale i příjemného zastínění a dekorace. Jde vlastně o dvě rolety v jednom rámu, přičemž každou roletu je možné ovládat samostatně. Tento typ rolety se dodává pouze s manuálním ovládáním. Vodící lišty si u této rolety můžete vybrat v hliníkovém nebo bílém provedení.

Záclony podle druhů
Záclony podle druhů

zpět nahoru


© 2011 MARF reklamní agentura & grafické studio