LUXUSNÍ ITALSKÉ ROLETY

Máte rádi bytelné kvalitní věci obdařené moderním duchem? Věříte, že rolety mohou být krásným designovým doplňkem Vašeho domova? Jestliže ano, pak Vás zcela jistě okouzlí luxusní italské rolety Mottura.

Velmi designové, velmi specifické a velmi industriální. Takové jsou rolety Eclisse a rolety Sestante z kolekce Futura od italské značky Mottura.

Rolety Sestante

Rolety Sestante nechávají bez dalších příkras vyniknout kovovému mechanismu. Jejich industriální vzhled ve vysoké kvalitě provedení z nich dělá nesmírně zajímavou designovou záležitost. Boční úchyty rolet Sestante jsou vyrobeny z pravé nerezi. Ačkoliv působí lehce a subtilně, při doteku Vás překvapí svou pevností a bytelností. Milovníci strojků, technických zařízení a důmyslných mechanismů neodolají!

Luxusní italské rolety

Zajímavostí u těchto rolet je možnost nastavení bočních úchytů do tří poloh: mírně vzhůru, rovnoběžně se stropem, nebo mohou být také sklopeny mírně dolů - záleží jen na Vašem vkusu. Na výběr je k těmto roletám celá řada kvalitních látek, které zakončují jednoduché a elegantní spodní profily.

Luxusní italské rolety

Rolety Sestante mohou být vybaveny pružinovým ovládáním se zpomalující pružinou, řetízkovým ovládáním, speciálním řetízkovým ovládáním pro velké rolety, nebo také motorovým ovládáním.

Luxusní italské rolety

Rolety Eclisse

Přímočarý design rolet Eclisse je postaven na velmi elegantním hliníkovém odlitku. Jasné čisté obrysy a jednoduchý obdélníkový tvar rolet Eclisse osloví ty, kdo upřednostňují minimalistický a moderní styl. Jejich jednoduchý styl ještě více umocňuje kovově chladná barva světlého hliníku nebo zemitější kovová barva nerezi, ve kterých se tyto rolety vyrábějí.

Luxusní italské rolety

Čtyři varianty rolet Eclisse uspokojí Vaše speciální požadavky pro různé typy interiérů:

Ultramodernímu stylu interiérů budou nejspíše vyhovovat rolety Eclisse ve variantě V1, kterou tvoří pouze jednoduché a velmi elegantní obdélníkové boční úchyty.

Luxusní italské rolety
Luxusní italské rolety

Milovníci neobvyklých designů zřejmě upřednostní rolety Eclisse ve variantě V2. Ty tvoří hranaté boční úchyty, které jsou z čelní pohledové strany doplněny o krátké obdélníkové destičky ze stejného materiálu.

Luxusní italské rolety
Luxusní italské rolety

Třetí variantou, která se nejvíce podobá tradičnímu stylu, jsou rolety Eclisse ve variantě V3. U této varianty čelní pohledová deska zakrývá celý prostor mezi oběma držáky. Čelní pohledová deska je zhotovena ve stejném designu jako boční úchyty.

Luxusní italské rolety
Luxusní italské rolety

Pro dvě a více rolet vedle sebe jsou zde připraveny rolety Eclisse ve variantě V4. Také u této varianty čelní pohledová deska zakrývá celý prostor mezi oběma držáky. Mechanismus je však u těchto rolet nastaven tak, že jsou sousední rolety uspořádány vždy s mírným předsazením. Díky tomuto důmyslnému zařízení se rolety mírně překrývají, tudíž po spuštění rolet mezi jednotlivými pásy látky nejsou z čelního pohledu vidět žádné mezery. Zastínění je tak mnohem dokonalejší, než u jiných typů rolet.

Luxusní italské rolety
Luxusní italské rolety

Také pro rolety Eclisse si můžete vybrat z celé řady kvalitních látek, které se zapouštějí do jednoduchých elegantních spodních profilů. Rolety Eclisse mohou být vybaveny pružinovým ovládáním se zpomalující pružinou, řetízkovým ovládáním, speciálním řetízkovým ovládáním pro velké rolety, nebo také motorovým ovládáním.


zpět nahoru


© 2011 MARF reklamní agentura & grafické studio