PŘEDOKENÍ ROLETY

Předokenní rolety se těší stále větší popularitě. Stávají se už téměř samozřejmou výbavou novostaveb, avšak rovněž u starších rodinných domů bývají velmi praktickou součástí zastínění.

Nejrozšířenějším typem jsou lamelové předokenní rolety. Kromě této klasiky však na trhu můžete dostat i celou řadu dalších typů předokenních rolet.

Velmi praktické jsou například předokenní rolety na principu screenových látek. Screenové materiály se vyznačují mimořádnou schopností odrážet teplo. Příjemně Váš interiér zastíní a ochrání před slunečním teplem, zároveň však díky „dírkované“ struktuře zůstávají částečně průhledné, takže přes ně z interiéru uvidíte ven. Screenový materiál je, pro představu, svou strukturou podobný reklamním fóliím, jaké se nalepují například na auta a autobusy.

Specifické jsou rovněž předokenní rolety pro střešní okna, které se dají doplnit i dalšími doplňky, jako mohou být například markýzy pro střešní okna.

Výhody lamelové předokenní rolety

Předokenní lamelové rolety přinášejí celou řadu výhod:

  • Ochrání Vás před zloději - především pak hliníkové rolety.
  • Poskytnou Vám šero nebo i úplnou tmu - předokenní rolety výborně zatemňují.
  • V létě Váš interiér ochrání před přehřátím od slunce.
  • V zimě zabraňují únikům tepla z místnosti - předokenní rolety mají díky zatepleným hliníkovým lamelám vynikající tepelně-izolační vlastnosti.
  • V interiéru budete mít ticho - předokenní rolety výrazně omezují nežádoucí hluk zvenčí.
  • Předokenní rolety výrazně prodlužují životnost Vašich oken - chrání konstrukci oken proti povětrnostním vlivům.

Jak si vybrat předokenní rolety

Jestliže chcete lamelové předokenní rolety použít při rekonstrukci domu nebo do novostavby, vyberte si některý z typů předokenní rolety pod omítku. Pokud potřebujete předokenní rolety do staršího domu, vyberte si některý typ rolety určený pro dodatečnou montáž.

Lamelové předokenní rolety mohou mít ruční nebo motorové ovládání. Vybrat si u nás můžete lamelové předokenní rolety v celé řadě barev.

Předokenní rolety

zpět nahoru


© 2011 MARF reklamní agentura & grafické studio