LAMELOVÉ PŘEDOKENÍ ROLETY

Předokenní rolety Combi - plast (pod omítku)

Plastové předokenní rolety Combi jsou určeny pro montáž pod omítku. Využívají se zejména u novostaveb a při rekonstrukcích domů jako součást plastového okna.

Roletový box je u této rolety sestaven z plastových bloků v bílé nebo hnědé barvě s možností potažení renolitovou fólií. Obdélníkový box rolety je zateplený. Dodává se ve dvou základních velikostech podle výšky rolety.

Plastové předokenní rolety Combi se dají vybavit motorovým ovládáním s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a s centrálním ovládáním.

Lamelové předokenní rolety pod omítku

Předokenní rolety Covert - hliník (pod omítku)

Hliníkové předokenní rolety Covert jsou určeny pro montáž do novostaveb a pro montáž při rekonstrukcích a při zateplování domů.

Předokenní rolety Covert se skládají z roletového pancíře, boxu a vodících lišt. Hliníkové vodící nohy se připevňují na rám okna nebo do ostění.

Konstrukce roletového boxu u předokenní rolety Covert umožňuje otevření revizní klapky i po čelním omítnutí boxu. Roletový box je dodáván ve čtyřech velikostech podle výšky rolety.

Předokenní rolety Covert je možné opatřit motorovým ovládáním s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a s centrálním ovládáním.

Lamelové předokenní rolety pod omítku

Předokenní rolety Radix - hliník i plast (pro dodatečnou montáž)

Lamelové předokenní rolety Radix jsou určeny pro dodatečnou montáž do ostění.

Box rolety je vyroben z válcovaného hliníku a je dodáván v šesti velikostech podle výšky rolety. Standardně se nabízí v bílé a hnědé barvě, ale na přání zákazníka je možné jej rovněž nalakovat v barvách podle vzorníku RAL.

Běžným doplňkem předokenní rolety Radix je motorové ovládání s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním.

Lamelové předokenní rolety pro dodatečnou montáž

Předokenní rolety Radix R1 - hliník i plast (pro dodatečnou montáž)

Lamelové předokenní rolety Radix R1 se od ostatních typů rolet Radix liší tvarem roletového boxu. Tyto rolety jsou určeny pro dodatečnou montáž do ostění.

Předokenní rolety Covert se skládají z roletového pancíře, boxu a vodících lišt. Hliníkové vodící nohy se připevňují na rám okna nebo do ostění.

Box rolety Radix R1 je vyroben z válcovaného hliníku a je dodáván v šesti velikostech podle výšky rolety. Standardně se nabízí v bílé a hnědé barvě. Na přání zákazníka je možné jej rovněž nalakovat barvami podle vzorníku RAL.

Běžným doplňkem předokenní rolety Radix R1 je motorové ovládání s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním.

Lamelové předokenní rolety pod omítku

Předokenní rolety Radix R2 - hliník i plast (pro dodatečnou montáž)

Předokenní rolety Radix R2 se od ostatních typů rolet Radix liší tvarem roletového boxu. Rolety Radix R2 jsou určeny pro dodatečnou montáž do ostění.

Předokenní rolety Radix R2 se skládají z roletového pancíře, boxu a vodících lišt. Pancíř rolety je sestaven z lamel o krycí výšce 37 milimetrů, které mohou být buď hliníkové (vyplněné polyuretanovou pěnou), nebo plastové.

Box rolety Radix R2 je vyroben z válcovaného hliníku a je dodáván v šesti velikostech podle výšky rolety. Standardně se nabízí v bílé a hnědé barvě, na přání zákazníka je však možné jej také nalakovat barvami podle vzorníku RAL.

Běžným doplňkem rolety Radix R2 je motorové ovládání s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním.

Lamelové předokenní rolety pod omítku

zpět nahoru


© 2011 MARF reklamní agentura & grafické studio